Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,8% sub estimat

Furnizare echipamente medicale

Număr anunț
CN1031399
Autoritate contractantă
Institutul Oncologic Prof. Dr. I. Chiricuta Cluj-Napoca (CUI 4547125)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.980.806,49 RON
Valoare atribuită
780.418 RON 73,8% sub estimat
Data publicării
29.05.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1062815
Termen limită
05.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 103-270597
Documentație de atribuire
DF1113920

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 832.848,42 RON Adjudecat: 780.418 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament automat de preparare a lamelor de citologie in mediu… 411.840 RON DIAMEDIX IMPEX 411.840 RON
2 Cold coagulator mobil 20.168,07 RON
3 Cold coagulator fix 121.008,42 RON CATTUS S.R.L. 141.176 RON
4 Electrocauter excizie cu ansă 117.647,04 RON LIAMED 72.702 RON ↓38,2%
6 Colposcop mobil 21.008,40 RON PRIMERA MED TECHNOLOGY 18.900 RON ↓10,0%
7 Masa ginecologica si lampa de operatie 141.176,49 RON TURAMED S.R.L. 135.800 RON ↓3,8%

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CATTUS SRL CUI RO 14544908
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

780.418 RON

din 2.980.806,49 RON estimat 73,8%

Adjudecat la 26,2% din estimat · economie 2.200.388,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.