Atribuită Anunț de participare

Furnizare energie electrica pentru consumatorii alimentati pe medie si joasa tensiune

Număr anunț
CN1027592
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.481.005,20 RON
Valoare atribuită
131.476.642,60 RON
Data publicării
11.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1053738
Termen limită
15.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 007-012617
Documentație de atribuire
DF1103941

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CEZ VANZARE S.A. CUI RO 21349608
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

131.476.642,60 RON

din 105.481.005,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.