Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

Materiale sanitare

Număr anunț
CN1027616
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.645.240 RON
Valoare atribuită
3.618.500 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
12.01.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1051889
Termen limită
09.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 008-013468
Documentație de atribuire
DF1102505

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240

Valoare atribuită

3.618.500 RON

din 3.645.240 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 26.740 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.