Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Execuția lucrărilor pentru obiectivul de investiții „Execuție rețea de apă potabilă și canalizare a localității Mărtănuș, jud. Covasna”

Număr anunț
SCN1080981
Autoritate contractantă
COMUNA BRETCU COVASNA (CUI 4201864)
Furnizor / câștigător
TRICOMSERV SA (CUI 552064)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.084.453,04 RON
Valoare atribuită
5.999.999 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
13.01.2021 09:21
Anunț de atribuire
SCNA1052992
Termen limită
01.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1104080

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRICOMSERV SA CUI RO 552064
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
SEMARINO SRL CUI RO15629638
Asociați 1
GIRONAP PROD SA CUI RO 13100419
Subcontractanți 2
FLORIVAS SRL CUI RO14964006
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MONIDAV SRL CUI 18542446
Terți susținători 1
GRUP TERMLOC S.R.L. CUI RO 14828446
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

5.999.999 RON

din 6.084.453,04 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 84.454,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.