Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
Contract de furnizare a unui buldoexcavator in leasing financiar
- Număr anunț
- SCN1081013
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465.120 RON
- Valoare atribuită
- 450.881,50 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2021 09:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1050224
- Termen limită
- 01.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104170
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Asociați 1
MOTORACTIVE IFN SA CUI RO10180820
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
450.881,50 RON
din 465.120 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 14.238,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.