Atribuită
Anunț de participare
Furnizare Tabla interactiva si Kit VR
- Număr anunț
- CN1031636
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32321200-1 · Echipament audiovizual (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.055,46 RON
- Valoare atribuită
- 17.052 RON
- Data publicării
- 04.06.2021 08:58
- Anunț de atribuire
- CAN1060037
- Termen limită
- 09.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1114759
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1114759.pdf
- Formular art 60.docx.p7s
- Formular de oferta tehnica.doc.p7s
- Formular mediu, social, relatii munca.doc.p7s
- Formular oferta financiara.docx.p7s
- Specificatii tehnice Kit pentru realitatea virtuala.docx.p7s
- Specificatii tehnice Tabla interactiva.docx.p7s
Loturi (2)
Estimat: 17.055,46 RON Adjudecat: 17.052 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit pentru realitate virtuala | 9.073,11 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 17.052 RON |
| 2 | Tabla interactiva | 7.982,35 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
17.052 RON
din 17.055,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro