Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Achizitie autovehicule

Număr anunț
CN1031621
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
Furnizor / câștigător
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831.932,78 RON
Valoare atribuită
828.280 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
08.06.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1060769
Termen limită
08.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 109-286668
Documentație de atribuire
DF1114732

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 831.932,78 RON Adjudecat: 828.280 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr. 1: Autoturism de oraș 546.042,02 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 546.000 RON
2 Lot nr. 2: Autoturism de teren 226.890,76 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 223.380 RON ↓1,5%
3 Lot nr. 3: Autoutilitară. 59.000 RON RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE 58.900 RON ↓0,2%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

828.280 RON

din 831.932,78 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3.652,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.