Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,5% sub estimat

Achizitie Dezinfectanti in cadrul Proiectului “COmbaterea VIrusului prin Dotarea Spitalului Clinic de Neuropsihiatrie Craiova”

Număr anunț
CN1027690
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.135.000 RON
Valoare atribuită
5.553.000 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
15.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1057745
Termen limită
22.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 010-016673
Documentație de atribuire
DF1104055

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 6.135.000 RON Adjudecat: 5.553.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Dezinfectant TP1 pentru dezinfectia igienica a mainilor prin fr… 900.000 RON Unimedik Impex SRL 900.000 RON
2 Dezinfectant TP 2 pentru dezinfectia de nivel inalt a suprafete… 2.025.000 RON
3 Dezinfectant TP 2 ultrarapid gata preparat pentru suprafete si … 1.530.000 RON Unimedik Impex SRL 4.248.000 RON
4 Dezinfectant pentru suprafete semicritice 900.000 RON
5 Dezinfectant pentru suprafete noncritice 180.000 RON Anulat
6 Set dezinfectant aeromicroflora 600.000 RON Unimedik Impex SRL 405.000 RON ↓32,5%

Participanți · 13 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNIMEDIK IMPEX SRL CUI RO 30410916
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
G & M 2000 SRL CUI RO 4057646
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 10 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

5.553.000 RON

din 6.135.000 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 582.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.