Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 43,5% sub estimat

Servicii de telefonie mobila (voce si date)si telefonie fixa pentru filialele teritoriale ale ANIF si Unitatea Centrala

Număr anunț
CN1027714
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128.680 RON
Valoare atribuită
638.069,55 RON 43,5% sub estimat
Data publicării
16.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1058574
Termen limită
23.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 011-022580
Documentație de atribuire
DF1104124

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105

Valoare atribuită

638.069,55 RON

din 1.128.680 RON estimat 43,5%

Adjudecat la 56,5% din estimat · economie 490.610,45 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.