Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,2% sub estimat

Serviciul de salubrizare privind activitatea de dezinsecție, dezinfecție, deratizare în Municipiul Arad

Număr anunț
CN1027722
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
DD CHIM SRL (CUI 2126332)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.967.220 RON
Valoare atribuită
16.725.296,50 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
16.01.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1071507
Termen limită
01.04.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 011-022576
Documentație de atribuire
DF1104044

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DD CHIM SRL CUI RO 2126332
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CORAL IMPEX SRL CUI RO 4986244

Valoare atribuită

16.725.296,50 RON

din 20.967.220 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 4.241.923,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.