Atribuită
Anunț de participare
Servicii de colectare, transport şi depozitare a deşeurilor de pe raza comunei Pechea, jud. Galati
- Număr anunț
- SCN1081142
- Autoritate contractantă
- COMUNA PECHEA (CUI 3126721)
- Furnizor / câștigător
- LEONMAR SRL (CUI 15724745)
- Cod CPV
- 90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397.251,36 RON
- Valoare atribuită
- 397.251,36 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1050112
- Termen limită
- 01.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104375
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEONMAR SRL CUI 15724745
Valoare atribuită
397.251,36 RON
din 397.251,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro