Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat

Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet și echipamente/dispozitive electronice în cadrul proiectului „Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație la Școala Gimnazială nr. 1 Comuna Batăr, județul Bihor”

Număr anunț
CN1031670
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BATAR (CUI 19241778)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679.842,25 RON
Valoare atribuită
488.234,06 RON 28,2% sub estimat
Data publicării
08.06.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1074215
Termen limită
19.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 111-290440
Documentație de atribuire
DF1114926

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 679.842,25 RON Adjudecat: 488.234,06 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet în ca… 297.155,70 RON S.C. ELSACO SOLUTIONS SRL S.R.L. 174.564,06 RON ↓41,3%
2 : Furnizare echipamente/dispozitive electronice în cadrul proie… 382.686,55 RON EURODIDACTICA S.R.L. 313.670 RON ↓18,0%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

488.234,06 RON

din 679.842,25 RON estimat 28,2%

Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 191.608,19 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.