Atribuită Anunț de participare

„Elaborarea metodologiei și calcularea plăților Natura 2000 din zonele agricole din ariile naturale protejate, conform restricțiilor din Planurile de management cu respectarea legislației europene cu privire la Politica Agricolă Comună”.

Număr anunț
CN1027737
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA ORNITOLOGICA ROMANA (CUI 5272804)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420.000 RON
Valoare atribuită
420.000 RON
Data publicării
19.01.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1053935
Termen limită
19.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 012-025235
Documentație de atribuire
DF1104188

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

420.000 RON

din 420.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.