Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,9% sub estimat
Achiziția unei combine de recoltat cereale păioase, prășitoare și leguminoase, cu heder pentru păioase
- Număr anunț
- CN1031711
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
- Furnizor / câștigător
- AGROCOMERT HOLDING SA (CUI 1822832)
- Cod CPV
- 16340000-0 · Combine agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156.153 RON
- Valoare atribuită
- 232.500 RON 79,9% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1059591
- Termen limită
- 24.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 112-291529
- Documentație de atribuire
- DF1114705
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROCOMERT HOLDING SA CUI RO 1822832
Valoare atribuită
232.500 RON
din 1.156.153 RON estimat
79,9%
Adjudecat la 20,1% din estimat · economie 923.653 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.