Atribuită Cumpărare directă

Sistem complet stocare date tip NAS

Număr anunț
DA35837561
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
2M DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI 15175531)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.399 RON
Data publicării
29.05.2024 13:51
Data finalizării
30.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.399 RON