Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,6% sub estimat
Motorină Euro Diesel în regim de scutire de la plata accizei
- Număr anunț
- SCN1081246
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KASANDRA IMPEX SRL (CUI 8925703)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.000 RON
- Valoare atribuită
- 458.000 RON 32,6% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1051054
- Termen limită
- 02.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104572
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KASANDRA IMPEX SRL CUI RO 8925703
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
458.000 RON
din 680.000 RON estimat
32,6%
Adjudecat la 67,4% din estimat · economie 222.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.