Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,7% sub estimat
Servicii de asigurare tip RCA si CASCO
- Număr anunț
- SCN1081235
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640.000 RON
- Valoare atribuită
- 385.980 RON 39,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2021 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1050428
- Termen limită
- 05.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104558
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 385.980 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de asigurare tip RCA | — | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 39.005 RON |
| 2 | Servicii de asigurare tip CASCO | — | Asigurarea Romaneasca ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP | 346.975 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Valoare atribuită
385.980 RON
din 640.000 RON estimat
39,7%
Adjudecat la 60,3% din estimat · economie 254.020 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.