Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Furnizarea de Gaze naturale, pentru punctele de consum aparținând Universității de Medicină și Farmacie “Victor Babeș” Timișoara
- Număr anunț
- SCN1081228
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- ENGIE ROMANIA S.A. (CUI 13093222)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387.900 RON
- Valoare atribuită
- 347.661,84 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 21.01.2021 08:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1050029
- Termen limită
- 01.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104575
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENGIE ROMANIA S.A. CUI RO 13093222
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PREMIER ENERGY TRADING S.R.L. CUI RO7127592
Valoare atribuită
347.661,84 RON
din 387.900 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 40.238,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.