Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,2% sub estimat

servicii de întocmire DALI pentru obiectivul „Modernizare pavilioane detenție” – Penitenciarul ARAD"

Număr anunț
SCN1081287
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Arad (CUI 3678181)
Furnizor / câștigător
BAL DESIGN GROUP S.R.L. (CUI 40432199)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146.355,46 RON
Valoare atribuită
87.454 RON 40,2% sub estimat
Data publicării
22.01.2021 14:12
Anunț de atribuire
SCNA1052640
Termen limită
16.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1104771

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BAU-PROIECT SRL CUI RO 1802622
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 3
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

87.454 RON

din 146.355,46 RON estimat 40,2%

Adjudecat la 59,8% din estimat · economie 58.901,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.