Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

Servicii pentru elaborarea documentații tehnico-economice (studiu de fezabilitate, studiu geotehnic, studiu topografic, studiu peisagistic, proiect pentru autorizarea executării lucrărilor de construire (PAC), , proiect de organizare a execuţiei lucrărilor (P.O.E.), proiectul tehnic ), inclusiv Asistență Tehnică din partea proiectantului, aferente obiectivului de investiții: ”Regenerarea spațiilor verzi din Municipiul Vulcan”

Număr anunț
CN1031797
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
RONO AQUA SRL (CUI 17073600)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
179.056,90 RON
Valoare atribuită
163.000 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
12.06.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1063154
Termen limită
19.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 113-297225
Documentație de atribuire
DF1115194

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONO AQUA SRL CUI RO 17073600
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ARCHISTUDIO SRL CUI RO 18844274

Valoare atribuită

163.000 RON

din 179.056,90 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 16.056,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.