Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 65,1% sub estimat

Furnizare echipamente de protecţie, Lot 7 - Solutii necesare asigurarii igienei si dezinfectiei

Număr anunț
CN1031793
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
Furnizor / câștigător
ATS NOVUS S.R.L. (CUI 30138405)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
199.528,60 RON
Valoare atribuită
69.667,10 RON 65,1% sub estimat
Data publicării
12.06.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1064324
Termen limită
20.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 113-296314
Documentație de atribuire
DF1115131

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATS NOVUS S.R.L. CUI 30138405
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FLYNG IMPEX SRL CUI RO 6792961
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SOCADANCE MD SRL CUI 18392942
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

69.667,10 RON

din 199.528,60 RON estimat 65,1%

Adjudecat la 34,9% din estimat · economie 129.861,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.