În evaluare
Anunț de participare
UNITATI DE ANTRENARE CU REDUCTOR SI CURELE (UARC) SI PIESE DE SCHIMB
- Număr anunț
- CN1031847
- Autoritate contractantă
- OMV PETROM S.A (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 43121100-8 · Utilaje de exploatare a gurilor de sonda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.904.386 RON
- Data publicării
- 15.06.2021 01:39
- Termen limită
- 31.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 114-300766
- Documentație de atribuire
- DF1115029
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1115029.pdf
- WS665852065_OM-1819 UARC - Coperta.docx.pdf.p7s
- WS665852065_OM-1819 UARC - Sectiunea I - Anexa DUAE.docx.p7s
- WS665852065_OM-1819 UARC - Sectiunea III - Caiet de sarcini.zip.p7s
- WS665852065_OM-1819 UARC - Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- WS665852065_OM-1819 UARC - Sectiunea IV - Acord Cadru+Anexe.zip.p7s
- WS665852065_OM-1819 UARC - Sectiunea V - Formulare.zip.p7s
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LUFKIN ROMANIA ACQUISITION COMPANY S.R.L. CUI 42671567
Terți susținători 1
Lufkin & Partners LLC CUI 16584
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NEPTUN SA CUI RO 1322535
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ChampionX(RO) Energy Services CUI RO42189160
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.