Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,6% sub estimat

„Sistem informatic integrat de tip SMART CITY” – cod MySMIS 136328”

Număr anunț
CN1031844
Autoritate contractantă
Municipiul Medias (CUI 4240677)
Furnizor / câștigător
TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.021.000 RON
Valoare atribuită
1.787.234 RON 11,6% sub estimat
Data publicării
15.06.2021 01:39
Anunț de atribuire
CAN1068117
Termen limită
15.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 114-298969
Documentație de atribuire
DF1115578

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
TNT COMPUTERS SRL CUI RO 14146589
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FIDA SOLUTIONS SRL CUI RO 15974040
Subcontractanți 2
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818

Valoare atribuită

1.787.234 RON

din 2.021.000 RON estimat 11,6%

Adjudecat la 88,4% din estimat · economie 233.766 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.