Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,7% sub estimat

Sevicii de asigurare RCA si CASCO 2021 pentru autovehiculele din cadrul parcului auto - DS Tulcea

Număr anunț
CN1031831
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
57.806,07 RON 27,7% sub estimat
Data publicării
10.06.2021 08:18
Anunț de atribuire
CAN1059682
Termen limită
12.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115287

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

57.806,07 RON

din 80.000 RON estimat 27,7%

Adjudecat la 72,3% din estimat · economie 22.193,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.