Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe
- Număr anunț
- SCN1081358
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
- Furnizor / câștigător
- SILDANI AUTO SRL (CUI 3999645)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.000 RON
- Valoare atribuită
- 600.000 RON
- Data publicării
- 26.01.2021 07:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1050154
- Termen limită
- 05.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104825
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (7)
Adjudecat: 600.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de revizii și reparaţii a autovehiculelor marca MERCED… | — | — | |
| 2 | Servicii de revizii și reparaţii a autovehiculelor marca VOLKSW… | — | — | |
| 3 | Servicii de revizii și reparaţii a autovehiculelor marca FIAT | — | — | |
| 4 | Servicii de revizii și reparaţii a autovehiculelor marca CITROEN | — | — | |
| 5 | Servicii de revizii și reparaţii a autovehiculelor marca FORD | — | — | |
| 6 | Servicii de revizii și reparaţii autoturisme si autoutilitare m… | — | — | |
| 7 | Servicii de reparaţii a autovehiculelor marca RENAULT MASTER | — | S.C. SILDANI AUTO S.R.L. | 600.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SILDANI AUTO SRL CUI RO 3999645
Valoare atribuită
600.000 RON
din 600.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro