Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,1% sub estimat

Furnizare combustibil termic lichid pentru centrala termică

Număr anunț
SCN1081425
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330.000 RON
Valoare atribuită
138.148,20 RON 58,1% sub estimat
Data publicării
27.01.2021 14:40
Anunț de atribuire
SCNA1051128
Termen limită
10.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1104912

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

138.148,20 RON

din 330.000 RON estimat 58,1%

Adjudecat la 41,9% din estimat · economie 191.851,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.