Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 19,8% sub estimat
MODERNIZARE DJ 204 D SECTOR SURAIA - VULTURU KM 17+850- KM 26+000, L=8,15 KM,LOT I, SECTOR MALURI- MALURI, KM 35+600- KM. 37+000, L= 1,4 KM., LOT II
- Număr anunț
- CN1027953
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- BRIALBET SRL (CUI 24973664)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.343.857,20 RON
- Valoare atribuită
- 21.126.045,27 RON 19,8% sub estimat
- Data publicării
- 28.01.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1072751
- Termen limită
- 01.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 020-043439
- Documentație de atribuire
- DF1104765
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini DJ 204 D Suraia Vulturu Maluri Maluri.pdf.p7s
- CO - Model - DJ 204D Suraia Vulturu Maluri.doc.p7s
- DEVIZ CANTITATI FARA VALORI.pdf.p7s
- Documentatie atribuire DJ204D Suraia Vulturu Maluri- Maluri.pdf.p7s
- FisaDate_DF1104765.pdf
- FO - Moderinzare DJ 204D Suraia Vulturu Maluri.doc.p7s
- PARTE DESENATA_compressed.pdf.p7s
- PARTE SCRISA_DJ 204D Suraia Vulturu Maluri,Maluri.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 19 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
BRIALBET SRL CUI RO 24973664
Asociați 1
DRUM DESIGN SRL CUI RO 21980152
Terți susținători 1
TRANSMIR SRL CUI RO 10400632
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CITADINA 98 SA CUI RO 1634561
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
E.M. PRIME CONSTRUCT SRL CUI RO 18490045
Valoare atribuită
21.126.045,27 RON
din 26.343.857,20 RON estimat
19,8%
Adjudecat la 80,2% din estimat · economie 5.217.811,93 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.