Atribuită
Anunț de participare
Achizitie locomotiva diesel de cale ingusta pentru implementarea proiectului ” Un tren pentru Mocanita”
- Număr anunț
- SCN1081515
- Autoritate contractantă
- Asociația Prietenii Mocăniței (CUI 25779721)
- Furnizor / câștigător
- CALEA FERATA INGUSTA SRL (CUI 14689445)
- Cod CPV
- 34611000-3 · Locomotive (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237.928,66 RON
- Valoare atribuită
- 237.900 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1050695
- Termen limită
- 16.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1103757
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CALEA FERATA INGUSTA SRL CUI 14689445
Valoare atribuită
237.900 RON
din 237.928,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro