Atribuită
Anunț de participare
"MOTORINA EURO 5 PENTRU INCALZIRE-SRTFC TIMISOARA"
- Număr anunț
- SCN1081483
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09000000-3 · Produse petroliere, combustibil, electricitate si alte surse de energie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.000 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 09:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1050262
- Termen limită
- 09.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105121
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
55.000 RON
din 55.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro