Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
„Lenjerii de pat”– SRTFC Craiova
- Număr anunț
- SCN1081480
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
- Cod CPV
- 39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.470 RON
- Valoare atribuită
- 19.400 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.01.2021 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1051094
- Termen limită
- 08.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105060
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
HOFNER COM SRL CUI RO 7846628
Valoare atribuită
19.400 RON
din 19.470 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.