Atribuită
Anunț de participare
Materiale si componente optice
- Număr anunț
- CN1028024
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600.840,34 RON
- Valoare atribuită
- 600.770,80 RON
- Data publicării
- 30.01.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1056180
- Termen limită
- 02.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 021-049216
- Documentație de atribuire
- DF1104957
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 600.840,34 RON Adjudecat: 600.770,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Componente optice - tip 1 | 210.069,40 RON | NANOTEAM SRL | 210.000 RON |
| 2 | Componente optice - tip 2 | 48.715,80 RON | LABORATORIUM S.R.L. | 48.715,80 RON |
| 3 | Componente optice - tip 3 | 342.055,14 RON | S.C. APEL LASER S.R.L. | 342.055 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOTEAM SRL CUI RO36665722
Valoare atribuită
600.770,80 RON
din 600.840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro