Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,0% sub estimat

Complete criminalistice de fixare, relevare și colectare a probelor identificate la fața locului

Număr anunț
CN1032030
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
ROTMAN INDUSTRIES SRL (CUI 33000350)
Cod CPV
30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
812.791,68 RON
Valoare atribuită
740.000 RON 9,0% sub estimat
Data publicării
18.06.2021 01:38
Anunț de atribuire
CAN1063799
Termen limită
23.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 118-309616
Documentație de atribuire
DF1115896

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

740.000 RON

din 812.791,68 RON estimat 9,0%

Adjudecat la 91,0% din estimat · economie 72.791,68 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.