Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru prestare servicii de asigurare contra accidentelor şi de sănătate
- Număr anunț
- CN1032026
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.920.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.188.637,60 RON
- Data publicării
- 18.06.2021 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1063061
- Termen limită
- 19.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 118-310457
- Documentație de atribuire
- DF1115670
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1115670.pdf
- Sectiunea 2 - Caiet sarcini.docx.p7s
- Sectiunea 3 - Modele de formulare.doc.p7s
- Sectiunea 4 - Proiect acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Sectiunea 5 - Instructiuni candidati ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
8.188.637,60 RON
din 7.920.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro