Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
„Soluție informatică de virtualizare a serverelor și stocare în tehnologie RAID (redundanță, siguranță și creștere a vitezei de regăsire a datelor stocate) cu componente hardware și software”
- Număr anunț
- CN1031999
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA A MEDICAMENTULUI SI A DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMANIA (CUI 41433222)
- Furnizor / câștigător
- ETA2U SRL (CUI 1801821)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190.756,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.137.979,78 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2021 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1063268
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 117-305002
- Documentație de atribuire
- DF1115671
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
1.137.979,78 RON
din 1.190.756,30 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 52.776,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.