Atribuită Anunț de participare

Servicii de introducere, prelucrare si validare date

Număr anunț
CN1028060
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
ROEL SRL (CUI 1596786)
Cod CPV
72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.292.265,92 RON
Valoare atribuită
8.623.440 RON
Data publicării
01.02.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1056728
Termen limită
03.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 022-053916
Documentație de atribuire
DF1105044

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786

Valoare atribuită

8.623.440 RON

din 8.292.265,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.