Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru - Achizitie Motorina Euro 5
- Număr anunț
- CN1028058
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
- Furnizor / câștigător
- AUTOVEST SRL (CUI 6836324)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.211.240 RON
- Valoare atribuită
- 4.391.400 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1054677
- Termen limită
- 09.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 022-051921
- Documentație de atribuire
- DF1105035
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Valoare atribuită
4.391.400 RON
din 4.211.240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro