Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,2% sub estimat

„Consumabile medicale si reactivi de laborator” în cadrul proiectului LIVE(RO)2-SUD: Program regional de prevenire, screening și diagnostic al pacienților cu boli hepatice cronice secundare infecțiilor virale cu virusuri hepatice B/D și C

Număr anunț
CN1031998
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.886.724,04 RON
Valoare atribuită
2.789.334 RON 28,2% sub estimat
Data publicării
18.06.2021 01:38
Anunț de atribuire
CAN1063101
Termen limită
19.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 117-305008
Documentație de atribuire
DF1115703

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Adjudecat: 2.789.334 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Consumabile medicale Anulat
2 Vacutainere si ace Anulat
3 Pipete si varfuri Anulat
4 Kit viremie DIAMEDIX IMPEX 2.229.650 RON
5 Reactivi si consumabile laborator DUCOS TRADING SRL 559.684 RON
6 Kit test anti VHD Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DUCOS TRADING SRL CUI 21946690

Valoare atribuită

2.789.334 RON

din 3.886.724,04 RON estimat 28,2%

Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 1.097.390,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.