Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 30,3% sub estimat

Crearea unui sistem informatic pentru monitorizarea stării de conservare a habitatelor si speciilor protejate din Parcul National Munții Măcinului

Număr anunț
SCN1081604
Autoritate contractantă
Regia Nationala a Padurilor Romsilva Administratia Parcului National Muntii Macinului R.A. (CUI RO25543282)
Furnizor / câștigător
INTERGRAPH COMPUTER SERVICES SRL (CUI 7238906)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530.000 RON
Valoare atribuită
369.500 RON 30,3% sub estimat
Data publicării
02.02.2021 15:18
Anunț de atribuire
SCNA1051546
Termen limită
15.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1105369

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
MULTIDIMENSION S.R.L. CUI RO 18481608
Asociați 1
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

369.500 RON

din 530.000 RON estimat 30,3%

Adjudecat la 69,7% din estimat · economie 160.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.