Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat

,,AUTOSPECIALA PENTRU INTRETINERE CANALIZARE „

Număr anunț
SCN1081599
Autoritate contractantă
URBAN SA SLOBOZIA (CUI 11316859)
Furnizor / câștigător
EUROSPEED SRL (CUI 13069275)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784.000 RON
Valoare atribuită
684.380 RON 12,7% sub estimat
Data publicării
02.02.2021 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1052267
Termen limită
15.02.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1105311

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSPEED SRL CUI 13069275
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BMC TRUCK & BUS SA CUI RO 14442959
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

684.380 RON

din 784.000 RON estimat 12,7%

Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 99.620 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.