Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Furnizare citometru submersibil

Număr anunț
CN1032117
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
38434510-4 · Citometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176.470,59 RON
Valoare atribuită
1.132.108 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
22.06.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1063192
Termen limită
30.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 119-312518
Documentație de atribuire
DF1116257

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.132.108 RON

din 1.176.470,59 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 44.362,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.