Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie combină agricolă echipată cu header pentru porumb, cereale și floarea-soarelui
- Număr anunț
- CN1032113
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare Agricola Braila (CUI RO2240280)
- Furnizor / câștigător
- APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL (CUI 17540498)
- Cod CPV
- 16340000-0 · Combine agricole (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 979.438 RON
- Valoare atribuită
- 978.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1059521
- Termen limită
- 07.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 119-312502
- Documentație de atribuire
- DF1115988
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APAN AGRICULTURE EQUIPMENTS SRL CUI RO 17540498
Valoare atribuită
978.000 RON
din 979.438 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.438 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.