Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,6% sub estimat
Lucrări de executie pentru Modernizare reţele termice aferente punctelor termice PT 5 Grădişte, PT 2 Lac, PT 4 Macul Roşu, PT Pasaj, PT 6V, PT Ocsko Terezia – P.T. 6V
- Număr anunț
- CN1032184
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- INTECO HOLDING SRL (CUI 14989507)
- Cod CPV
- 45232140-5 · Lucrari de constructii de conducte de incalzire urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.246.096 RON
- Valoare atribuită
- 7.616.458,74 RON 7,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2021 15:16
- Anunț de atribuire
- CAN1066429
- Termen limită
- 20.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116314
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
Subcontractanți 1
ENERGO - PROIECT SRL CUI RO 23568027
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
Subcontractanți 1
COSERI ELECTRIC CO SRL CUI RO 15160492
Valoare atribuită
7.616.458,74 RON
din 8.246.096 RON estimat
7,6%
Adjudecat la 92,4% din estimat · economie 629.637,26 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.