Atribuită
Anunț de participare
,,Segmenți fixați cu buloane și buloanele de fixare ale segmenților necesare lucrărilor de mentenanță la nervurile anticavitaționale ale paletelor rotorului turbinei hidroagregatului nr.5 din CHE Porțile de Fier I: segment central fixat cu buloane IS1-1buc, segment central fixat cu buloane IS2-12buc, segment central fixat cu buloane IS3-1buc,bulon special-5buc,bulon special M-5buc,bulon special L-10buc
- Număr anunț
- SCN1081682
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- U.C.M. RESITA SA (CUI 1056654)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.900 RON
- Valoare atribuită
- 470.900 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 12:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1051497
- Termen limită
- 15.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105429
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
U.C.M. RESITA SA CUI 1056654
Valoare atribuită
470.900 RON
din 470.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro