Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE Reactivi compatibili cu aparatul Nano-Checker 710 Reader conform caiet de sarcini atasat in SEAP
- Număr anunț
- CN1032190
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.203.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.928.100 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1065272
- Termen limită
- 22.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 120-316861
- Documentație de atribuire
- DF1116355
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 13.06.2021.pdf.p7s
- FisaDate_DF1116355.pdf
- Formulare 13.06.2021.pdf.p7s
- Model Acord cadru - Contract subsecvent 13.06.2021.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
4.928.100 RON
din 2.203.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro