Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Plăcuțe frână pentru Etrier tip Twiflex GMR-35P – 16 buc

Număr anunț
CN1032148
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
MESSYSTECH SRL (CUI 11471879)
Cod CPV
34322500-5 · Saboti de frana (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.561,28 RON
Valoare atribuită
7.500 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
18.06.2021 08:20
Anunț de atribuire
CAN1062616
Termen limită
26.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116044

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.561,28 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 61,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.