Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achiziție piese de schimb, consumabile și servicii de reparație și întreținere, pe o perioadă de 2 ani, pentru: Buldoexcavatoare MST, Buldoexcavator Case; Încărcătoare frontale Hitachi cu echipamente din dotarea D.R.D.P. Timișoara”
- Număr anunț
- CN1032272
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- CORPORATION ROM-CONS SRL (CUI 20723738)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.090.320 RON
- Data publicării
- 26.06.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063768
- Termen limită
- 02.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 122-323759
- Documentație de atribuire
- DF1116499
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CADRU BULDO.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI BULDO.pdf.p7s
- CONTRACT SUBSECVENT BULDO.pdf.p7s
- FisaDate_DF1116499.pdf
- FORMULARE BULDO.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORPORATION ROM-CONS SRL CUI 20723738
Subcontractanți 1
VERBITA TRUCK SRL CUI 18200702
Valoare atribuită
1.090.320 RON
din 800.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro