Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 30,2% sub estimat
Contract de achiziție pesticide
- Număr anunț
- SCN1081761
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA SECUIENI (CUI RO2008426)
- Furnizor / câștigător
- PROSEMENTI SRL (CUI 25034130)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380.600 RON
- Valoare atribuită
- 265.537,66 RON 30,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2021 07:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1050330
- Termen limită
- 19.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105494
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSEMENTI SRL CUI RO 25034130
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALCEDO SRL CUI RO 350278
Valoare atribuită
265.537,66 RON
din 380.600 RON estimat
30,2%
Adjudecat la 69,8% din estimat · economie 115.062,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.