Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
Executie lucrari aferente proiectului LUCRARI DE REFACERE DRUMURI AFECTATE DE CALAMITATI
- Număr anunț
- SCN1081832
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
- Furnizor / câștigător
- TRY GRUP BETOANE SRL (CUI 33601520)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 813.000 RON
- Valoare atribuită
- 730.404,98 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 09.02.2021 11:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1067939
- Termen limită
- 25.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1105627
Documente
Documentația de atribuire
- 10 Parte scrisa proiect SEAP.pdf.p7s
- 11 Parte desenata proiect SEAP.pdf.p7s
- 8 SECTIUNEA formulare lucrari Rachiti SEAP.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI R.pdf.p7s
- CONTRACT LUCRARI R.pdf.p7s
- FisaDate_DF1105627.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRY GRUP BETOANE SRL CUI RO 33601520
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRANSASFALT PROD S.R.L. CUI 42752785
Terți susținători 1
CONREC CUI RO 609357
Valoare atribuită
730.404,98 RON
din 813.000 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 82.595,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.