Atribuită Anunț de participare

Prestari servicii de analize medicale-analize de laborator pe o perioada de 48 de luni

Număr anunț
CN1032301
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
DORNA MEDICAL SRL (CUI 15978905)
Cod CPV
85145000-7 · Servicii prestate de laboratoare medicale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.215.929,80 RON
Valoare atribuită
3.781.808,45 RON
Data publicării
29.06.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1061702
Termen limită
02.08.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 123-326206
Documentație de atribuire
DF1116563

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DORNA MEDICAL SRL CUI 15978905

Valoare atribuită

3.781.808,45 RON

din 2.215.929,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.