Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul: Reabilitarea Pasajului din cladirea Bazarului la imobil situat in Oradea Str.Madach Imre nr. 1-5 Cod unic 4230487/2021/45
- Număr anunț
- CN1032359
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- ALB CONSTRUCT SRL (CUI 18265159)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.110,76 RON
- Valoare atribuită
- 701.957,53 RON 6,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.06.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1067454
- Termen limită
- 04.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 125-329900
- Documentație de atribuire
- DF1116704
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- Documentatie de atribuire.doc.p7s
- DOCUMENTATIE TEHNICA.rar.p7s
- FisaDate_DF1116704.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALB CONSTRUCT SRL CUI RO18265159
Subcontractanți 1
L&B INNOVATION ELECTRIC S.R.L. CUI RO 38772997
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Valoare atribuită
701.957,53 RON
din 750.110,76 RON estimat
6,4%
Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 48.153,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.